√ 
"Stavte se na jedno ..."

Grill Bar má otevřeno
pátek, sobota, neděle 16:00 - 21:00

Aktuality

OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

APARTMÁNY AVIATIK

LUXUSNÍ APARTMÁNY
HRADEC-NOVÁ VES U JESENÍKU
ubytovací služby
 

Logo Apartmány Aviatik

  
Apartmany-Aviatik.cz
wellness | relax | přírodní krásy Jeseníků

 

AKTUALITY
2020

 

K celoročnímu ubytování vám nabízíme pět nových luxusních apartmánůVyužijte krásnou přírodu pro klid a příjemnou relaxaci na vaší dovolené nebo víkendovém pobytu. Pobytovou kalkulaci apartmánů a dalších nabízených služeb naleznete v ceníku. Objednávku ubytování můžete provést pomocí online rezervace nebo našich dalších kontaktních údajů.

Velmi blízké polské hranice jsou vzdáleny asi 10 km. Z místního nejvyššího kopce Na Vyhlídce (502 m), bývá při dobré viditelnosti krásně vidět až do Polska. Na opačnou stranu je obec vzdálena od lázeňského města Jeseník také asi 10 km. Známé Priessnitzové lázně Jeseník, jsou pro své tradiční procedury vyhledávané a hodně navštěvované.

Za vesnicí se nachází veřejné vnitrostátní Letiště Mikulovice LKMI, které provozuje Aeroklub Jeseník.  Piloty malých letonů je pro aktivní relax a výcvik často využívané. Jeseníckou přírodu můžete využít pro vycházky, tůry, cyklovýlety a autovýlety. V zimě jsou vyhledávané lyžařské ski-areály pro sjezdové lyžování, snowboardy nebo běžky.


DOPORUČENÉ VÝLETNÍ TIPY


Tip Fotogalerie

 
Přijeďte navštívit krásné Jeseníky.

 TĚŠÍME SE NA VAŠÍ NÁVŠTĚVU.

 

Logo Apartmány Aviatik
ubytování | relax | příroda

Rychlá navigace

Apartmány Aviatik

Hradec-Nová Ves 147
790 84 okres Jeseník
+420 730 133 222
recepce@apartmany-aviatik.cz

Sociální sítě

Facebook
Instagram
Tripadvisor